Oddział Informacji Naukowej zaprasza wszystkich studentów do udziału w warsztatach:
„Kompetencje informacyjne w walce z fałszywymi informacjami i spiskowymi teoriami”.
Nasza oferta jest odpowiedzią na wyniki przeprowadzonej wśród studentów ankiety podczas szkoleń z wyszukiwania informacji naukowej w ramach zajęć seminaryjnych.
Warsztaty odbywać się będą w sali 4-Team, w grupach max.12-osobowych (min. 4-osobowych) w wybranym przez Państwa terminie, w godzinach otwarcia Biblioteki.
Około 1,5-godzinne zajęcia mają na celu wzmocnienie kompetencji informacyjnych i cyfrowych studentów, by mogli samodzielnie wyszukiwać i weryfikować dostępne informacje.
Warsztaty prowadzone będą w języku polskim lub angielskim – w zależności od zgłoszenia.
Zainteresowane grupy z pierwszego stopnia studiów prosimy zgłaszać pisząc na adres
Zachęcamy również do wybrania proponowanego przez nas terminu:

Pozdrawiam,

dr hab. inż. Izabela Burawska