Przypominamy, że już 11 czerwca 2024 roku odbędą się warsztaty i spotkanie promocyjne w ramach projektu SIBILA, które odbędzie się w trakcie finału VI Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Wiedzy o Drewnie.
Spotkanie odbędzie się w dniu 11 czerwca (wtorek), od godziny 11.00 do około godziny 13.00, w budynku 34 (Wydział Technologii Drewna), w sali 1/18 a (I piętro) oraz w Auli I.
Projekt SIBILA (Innovative Training Programme towards the Integration of Competitive Intelligence and Technology Watch Practices and Methods in SMEs from Manufacturing Sectors) ma na celu poszerzenie wiedzy i umiejętności specjalistów, menedżerów i pracowników w tradycyjnych sektorach UE poprzez szkolenia w zakresie nadzoru technologicznego i wywiadu konkurencyjnego (TW&CI). Więcej informacji znaleźć można na stronie projektu: https://www.sibila-project.eu/
W trakcie spotkania wygłoszony zostanie wykład dotyczący zarządzania innowacjami i  śledzenia konkurencji, przybliżone zostaną założenia i cel projektu SIBILA i zaprezentowana zostanie nowa platforma elearningowa.