Z przyjemnością ogłaszamy rozpoczęcie konkursu na esej studencki Magna Charta Observatory (MCO) 2024.

Po sukcesie zeszłorocznego wydarzenia, konkurs ten oferuje studentom uniwersytetów na całym świecie wyjątkową okazję do zastanowienia się i zaproponowania zmian mających na celu zwiększenie inkluzywności w ich doświadczeniach związanych ze szkolnictwem wyższym.

Uprzejmie prosimy o wsparcie w promowaniu tego konkursu wśród swoich uczniów.
Ich udział nie tylko przyczyni się do globalnego dialogu na temat inkluzywności w szkolnictwie wyższym, ale także da im szansę na zaprezentowanie swoich pomysłów na platformie międzynarodowej. Również Twoja uczelnia skorzysta na ich sukcesie.

Aby uzyskać więcej informacji na temat konkursu i uzyskać dostęp do formularza zgłoszeniowego, prosimy o skierowanie uczniów pod poniższy link: https://mcostudents.plateformecandidature.com/

Dziękujemy za pomoc w rozpowszechnianiu informacji i zachęcaniu uczniów do udziału w tej cennej inicjatywie.

Obserwatorium Magna Charta

Carla Pazzaglia, Administrator