TEKNIKA INDUSTRY TECHNOLOGIES S.A.

Jesteśmy największym w Polsce dostawcą maszyn i urządzeń do obróbki drewna. Na polskim rynku działamy od ponad 25 lat. Naszym celem jest wspieranie klientów w osiąganiu doskonałości operacyjnej, optymalizacji procesów produkcyjnych i zwiększaniu wydajności.

Sales Assistant
Miejsce pracy: Warszawa, Opacz – Kolonia,

Opis stanowiska:

    • pomoc w opracowywaniu ofert handlowych oraz analizie rynku

    • kontakt z klientami, liderami z branży tartacznej i paletowej

    • budowanie pozytywnych relacji z klientami

    • kontakt z producentami

    • rejestrowanie informacji o interakcjach z klientami w systemie

    • współpraca z innymi działami firmy

Wymagania:

    • samodzielność w działaniu

    • umiejętność pracy w zespole oraz podejmowania inicjatyw

    • doskonałe zdolności komunikacyjne

    • znajomość języka angielskiego i/lub włoskiego na poziomie B1/B2

    • mile widziana wiedza z zakresu obróbki drewna, procesów tartacznych, produkcji palet

    • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

    • mile wdziane wykształcenie lub osoby w trakcie studiów z zakresu technologii drewna

Oferujemy

    • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

    • jasną ścieżkę kariery

    • przejrzysty system wynagrodzeń

    • ubezpieczenie oraz Pakiet Medicover

    • karta MultiSport

    • profesjonalne narzędzia pracy firmy Apple

Dołącz do nas, prześlij aktualne CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych

na e-mail cv@teknika.pl