Koordynator/ka serwisu

Miejsce pracy: Warszawa, Opacz – Kolonia

TEKNIKA INDUSTRY TECHNOLOGIES S.A.

Jesteśmy największym w Polsce dostawcą maszyn i urządzeń do obróbki drewna, szkła i kamienia. Na polskim rynku działamy od ponad 25 lat. Naszym celem jest wspieranie klientów w osiąganiu doskonałości operacyjnej, optymalizacji procesów produkcyjnych i zwiększaniu wydajności.

Obecnie poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, Opacz – Kolonia,

Opis stanowiska:

  • • planowanie pracy techników na terenie Polski
  • • współpraca z innymi działami firmy z zakresu koordynacji serwisu
  • • przyjmowanie zgłoszeń od klientów
  • • kontakt z producentami maszyn z całego świata
  • • planowanie działań wspierających klientów w zakresie obsługi maszyn
  • • utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami poprzez empatię i dostarczanie kompleksowej pomocy

  • Wymagania:
  • • samodzielności i dokładność
  • • empatyczne podejście i orientacja na klienta
  • • umiejętność współpracy w zespole
  • • dobra organizacja czasu pracy
  • • chęć do nauki i ciągłego zdobywania wiedzy
  • • umiejętność analitycznego myślenia oraz stawiania i realizacja celów
  • • wysoka kultura osobista
  • • znajomość języka angielskiego i/lub włoskiego na poziomie B1/B2
  • • mile widziana wiedza z zakresu inżynierii budowy maszyn
  • • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • • mile wdziane wyksztalcenie lub osoby w trakcie studiów z zakresu technologii drewna

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
• jasną ścieżkę kariery
• przejrzysty system wynagrodzeń
• ubezpieczenie oraz Pakiet Medicover
• karta MultiSport
• profesjonalne narzędzia pracy firmy Apple

Dołącz do nas, prześlij aktualne CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych
na e-mail cv@teknika.pl