TECHNIK SERWISU

Miejsce pracy: Opacz Kolonia, Cała Polska

TEKNIKA INDUSTRY TECHNOLOGIES S.A.

Jesteśmy największym w Polsce dostawcą maszyn i urządzeń do obróbki drewna.
Na polskim rynku działamy od ponad 25 lat. Naszym celem jest wspieranie klientów w osiąganiu doskonałości operacyjnej, optymalizacji procesów produkcyjnych i zwiększaniu wydajności.
Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: TECHNIK SERWISU

Zadania:

• Naprawa maszyn u Klientów w całej Polsce
• Montaż urządzeń
• Prezentacje urządzeń
• Doradztwo techniczne w zakresie typowania części wymiennych
• Wymian części eksploatacyjnych

Wymagania:

• Doświadczenie na podobnym stanowisku
• Wykształcenie minimum średnie techniczne w zawodzie: mechanik, elektryk, elektronik lub mechatronik
• Mile widziani studenci lub absolwenci technologii drewna lub automatyki
• Dobra znajomość języka angielskiego lub/i włoskiego
• Znajomość budowy maszyn stosowanych w przemyśle drzewnym
• Umiejętność czytania i posługiwania się rysunkami technicznymi oraz schematami elektrycznymi
i pneumatycznymi
• Dobra organizacja pracy, rzetelność, komunikatywność, dyspozycyjność do wyjazdów służbowych
• Czynne prawo jazdy kat. B oraz otwartość do pracy mobilnej

Oferujemy:

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• możliwość rozwoju
• opiekę medyczną
• samochód służbowy
• kartę Multisport

Dołącz do nas, prześlij aktualne CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych

na e-mail cv@teknika.pl